photo_2016-09-05_16-36-37

نزدیکترین دوستانش هم او را آدم خاصی میدانند. حتی در دوران کودکی خود نیز علاقه فراوانی به مطالعه کتاب داشت و در سن و سالی که اکثر خردسالان به فراخور سنشان تقاضای خوراکی و اسباب بازی از والدین خود دارند و بهترین سرگرمی آنها گشت و گذار در شهربازیهاست  ایشان وقت و پولهای خود را صرف خرید کتاب میکرد.

از همان سنین کودکی مطالعه و تفکر و یافتن راه حل برای مسئله هایی که برای سایر کودکان دشوار بود در وجودش نهادینه شد.

پس از گذرندان دوران مدرسه در رشته مهندسی مکانیک پذیرفته شد. در ترم چهارم دانشگاه بود که تصمیم گرفت مسیر زندگی خود را تغییر بدهد و در شته ای اقدام به تحصیل کند که علاقه بیشتری به آن دارد. لذا  به تحصیل در رشته مهندسی صنایع در دانشگاه صنعتی شریف مشغول شد. دوران کارشناسی ارشد خود را در رشته EMBA به پایان رساند و موفق به اخذ دکترای خود در رشته مدیریت سیستم از دانشگاه علم وصنعت ایران شد. از همان زمان تحصیل مشغول به تدریس در دانشگاه شد و شاگردان بسیاری تعلیم داد. همچنین در کنار آن به برگزاری کلاسهای آموزشی و برگزاری کارگاه های گوناگونی از جمله موارد زیر

  • آموزش کسب و کار ویژه اعضای هیات علمی دانشگاه
  • برنامه ریزی توسعه کسب و کار ویژه شرکتهای فعال در زمینه تولید بازیهای رایانه ای
  • برنامه­ ریزی و مدیریت راهبردی ویژه کارکنان دانشگاه فنی حرفه ای
  • آموزش تدوین طرح کسب و کار دیجیتالی
  • آشنایی با بورس و …

اقدام کرده است.

او از همان دوران کارشناسی، همزمان با تحصیل فعالیت در بازار کار را آغاز کرد. ابتدا در چند کارخانه تولیدی مشغول به کار شد و پس از آن برای خود کسب و کاری تاسیس نمود. فعالیتهای کارآفرینانه او فراز و فرود بسیاری داشته است. با این وجود، او بخش عمده­ای از موفقیتهای خود را مدیون همین شکستها می­داند.

به جهت کسب دانش و آگاهی لازم در زمینه های تخصصی گوناگون و اخذ پروژه هایی از سازمانهای دولتی و خصوصی و کسب مقام برتر کارآفرین جوان به این نتیجه رسید که دفتر خود را با محوریت توسعه کسب و کار و تولید محتوا تاسیس کند. او در حال حاضر علاوه بر آن که عضو هیات علمی دانشگاه می­باشد موسسه آوان اندیشه را نیز اداره می کند. این موسسسه با داشتن تیم تخصصی جهت تولید محتوا به توسعه کسب و کار و خلق ایده متناسب با نیاز فعالان اقتصادی و صاحبان کسب و کار مشغول به فعالیت است.